fbpx

Flottaoperátor indiai nyelvtudással in Budapest, Hungary

  • Direct Client

For one of our partner platform’s clients, we are looking for “Flottaoperátor indiai nyelvtudással in Budapest, Hungary”.

Tasks and activities
Feladatok:

Gépjárművezetők irányítása, napi szintű ellenőrzése, problémák kezelése;
Fuvarfeladat kiadása, végrehajtásának folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése és adminisztrációja;
Fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése, a problémák megoldása;
A fuvarfeladatok szervezése és lebonyolítása során napi szintű kommunikáció írásban és szóban az érintett társosztályokkal.
Requirements
Hindi |Advanced |Required
English |Intermediate |Advantage to have
Hungarian |Advanced |Required

Elvárások:

Biztos, kommunikációképes magyar és indiai nyelvtudás
Minimum középfokú végzettség;
Szervezési és tervezési feladatokban szerzett tapasztalat;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Előnyt jelent:

Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat
Flottaoperátorként/diszpécserként/logisztikai koordinátorként szerzett tapasztalat.
Angol nyelvtudás

Once you click apply, you will go to the application link of our partner platform.

Moyyn