fbpx

Fuvarszervező in Budapest, Hungary

  • Direct Client

For one of our partner platform’s clients, we are looking for “Fuvarszervező in Budapest, Hungary”.

Tasks and activities
Feladatok:

Kapcsolattartás a kiemelt partnerkörrel;
Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, rögzítése, nyomon követése, a partneri igényeket figyelembe véve;
Megrendelések kezelése és a fuvarfeladat megvalósításához szükséges információk továbbítása az illetékes felé;
Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása;
Kalkulációk készítése;
Reklamációk kezelése.
Requirements
English |Advanced |Required
Hungarian |Professional |Required

Elvárások:

Biztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
Minimum középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előnyt jelent:

Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat
További idegen nyelv ismerete (német/olasz/francia/spanyol)

Once you click apply, you will go to the application link of our partner platform.

Moyyn