fbpx

Hűtős szállítmányozási üzletkötő in Budapest, Hungary

  • Direct Client

For one of our partner platform’s clients, we are looking for “Hűtős szállítmányozási üzletkötő in Budapest, Hungary”.

Tasks and activities
Feladatok:

Nemzetközi közúti (hűtött áru) megbízások szervezése;
Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése;
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal;
Árajánlatok összeállítása, letárgyalása;
Kalkulációk készítése;
Reklamációk kezelése;
Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése.
Requirements
Hungarian |Professional |Required
English |Advanced |Required

Elvárások:

Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban;
Legalább középfokú végzettség;
Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat;
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Előnyt jelent:

Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat
Kommunikációképes német/francia/olasz nyelvtudás.

Once you click apply, you will go to the application link of our partner platform.

Moyyn