fbpx

Kontroller in Debrecen, Hungary

  • Direct Client

For one of our partner platform’s clients, we are looking for “Kontroller in Debrecen, Hungary”.

Tasks and activities
Feladatok:

Költség és eredményadatok kontrollja
Riportok és elemzések készítése
Terv, tény és előrejelzési adatok elemzése, eltérések azonosítása
Havi kontrolling jelentések elkészítése
Üzleti tervezésben való aktív részvétel
Részvétel egyéb kontrolling feladatokban
Cash-flow tervezés
Előrejelzések és gazdasági számítások, döntéstámogató jelentések készítése
Szabályok végrehajtásának, valamint a pénzügyi fegyelem betartásának ellenőrzése
Eseti átvilágításban való részvétel
Évközi beszámoló (mérleg és eredménykimutatás) összeállítása
Banki riportok, elszámolások, hitellehívások elkészítése
Requirements
English |Intermediate |Required

Elvárások:

Gazdasági végzettség
Könyvelői tapasztalat (min.3 év)
B2 angol nyelvtudás
Magas szintű excel ismeret

Once you click apply, you will go to the application link of our partner platform.

Moyyn