IT Manager – Ecommerce

  • English
  • Polish

Zadania:

– zarządzanie scrumowym zespołem developerów (rekrutacje, mentoring, motywowanie);

– planowanie długoterminowe (strategia techniczna, zasoby);

– kompleksowe prowadzenie i nadzorowanie projektów IT;

– ścisła współpraca z product ownerami i innymi uczestnikami biznesowymi projektów;

– budowanie zasobów wewnętrznych (zespół stacjonarny) i zewnętrznych (dostawcy usług);

– nadzór nad realizowanymi pracami pod kątem budżetu, zakresu, harmonogramu;

– analizowanie środowiska konkurencyjnego i trendów w zakresie produktu oraz rekomendowanie kierunków zmian i rozwoju;

– kreowanie nowych inicjatyw oraz aktywny udział w toczących się projektach rozwojowych;

– współpraca z poddostawcami.

Wymagania:

– doskonała znajomość branży digital & e-commerce oraz trendów rynkowych;

– doświadczenie w realizacji projektów IT, w tym obszarze e-commerce;

– znajomość nowoczesnych metod wytwarzania oprogramowania;

– techniczny background w obszarze ecommerce najlepiej w technologiach:PHP/Symphony, MySQL, Elasticsearch, Docker, Kubernetes, Git;

– orientacja mobile first;

– proaktywna postawa i nastawienie na realizację celów biznesowych;

– innowacyjność i kreatywność w zakresie implementacji nowych wdrożeń;

– dobra znajomość języka angielskiego;

– doświadczenie w zarządzaniu zespołem developerów;

– duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów, doskonałe zdolności organizacyjne i umiejetność współpracy z ludźmi.

Moyyn Partner Company

To join our talent pool and get job matches for your profile, please click this link and you will be redirected to the talent form moyyn.com.