IT Manager

  • English
  • Polish

Zadania:

– zarządzanie zespołem IT rozwijającym aplikacje biznesowe;

– zarządzanie usługami informatycznymi świadczonymi przez dział, definiowanie i wdrażanie najlepszych praktyk zarządzania usługami IT;

– architektura systemów wspomagających zarządzanie:

– projektowanie architektury, współpraca z biznesem;

– prowadzenie projektów wdrożeniowych;

– prowadzenie projektów rozwojowych (z własnym zespołem / dostawcami zewnętrznymi);

– budowanie zasobów i zarządzanie pracą (własne zespoły / dostawcy zewnętrzni);

– wspieranie i doradztwo biznesowe w definiowaniu inicjatyw i projektów;

– zarządzanie pracą administratorów.

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku przy obsłudze aplikacji biznesowych (najchętniej: księgowość, magazyn, logistyka, obiegi dokumentów, WMS, MDM, PLM);

– znajomość nowoczesnych standardów świadczenia usług IT;

– umiejętność opracowywania planów rozwoju systemów informatycznych;

– doświadczenie w integrowaniu aplikacji wspierających zarządzanie i procesy biznesowe;

– dobra znajomość MS SQL Server (programowanie SQL, MS SQL Integration Services) oraz rozwiązań opartych na domenie MS Windows;

– elastyczność w używaniu różnych narzędzi i języków programowania;

– znajomość Microsoft Dynamics NAV – mile widziana;

– znajomość zagadnień utrzymania infrastruktury IT.

Moyyn Partner Company

To join our talent pool and get job matches for your profile, please click this link and you will be redirected to the talent form moyyn.com.