EHS mérnökMarketing koordinátor

  • English
  • Hungarian
  • Others

Tasks and activities

– EHS célok indítása és betartása az üzleti követelményeket szem előtt tartva.

– Környezetvédelmi, egészségvédelmi és biztonsági programok bevezetése, végrehajtása, és ellenőrzése az előírások alapján (ISO 14001 és az ISO 45001)

– Kockázatcsökkentésre irányuló helyszíni EHS-projekteket koordinálása

– Prezentációk készítése és adminisztrációs feladatok elvégzése Gensuite rendszerben

– Belső auditok koordinálása és zárás utáni nyomonkövetése

– Hatékony biztonsági kommunikációs tervek kidolgozása különféle multimédiás módszerek felhasználásával

– Kapcsolattartás a helyi hatóságokkal

– EHS-hez kapcsolódó képzési követelmények teljesítése

– Kutatás és fejlesztés projektekben való részvétel.

Requirements

– English – Professional Required

– Munkavédelmi mérnök vagy technikus végzettség

– Legalább öt év ipari tapasztalat

– Munkahelyi ergonómia ismeretek

– Folyékony angol írásban szóban

– Microsoft Office programokban jártas

Qualification

– BA / BSc diploma

– Experience in this profession – 5-8 yearsTasks and activities

– Social media felületek (Facebook, Instagram) napi szintű kezelése és fejlesztése

– Hirdetéskezelés (Facebook Ads Manager, Google Ads)

– Remarketing kampányok kezelése

– Influencerekkel és média partnerekkel való együttműködés

– PR feladatok

– Állandó kapcsolattartás grafikussal, fotóssal

– Webshop naprakészen tartása – termékleírások, bannerek frissítése

– Kisebb rendezvények szervezése, lebonyolítása

– Az online teljesítmény minden területre kiterjedő folyamatos nyomon követése, elemzések készítése pl. Analytics, prezentációkészítés

– Hírlevél készítés heti rendszerességgel

– English – Intermediate Required

– Excellent Communication Skills

– Teamwork

– SALES AND MARKETING – Facebook Ads system – Advanced

– SALES AND MARKETING – Google Adwords – Intermediate

– Experience in this profession – 1-3 years

Moyyn Partner Company

To join our talent pool and get job matches for your profile, please click this link and you will be redirected to the talent form moyyn.com.