fbpx

Programozó in Györ, Hungary

  • Direct Client

For one of our partner platform’s clients, we are looking for “Programozó in Györ, Hungary”.

Tasks and activities
Feladatok:

Automatizálási projektek kivitelezése: PLC (Siemens) és Scada programozási feladatok ellátása, berendezések üzembe helyezése és dokumentálása épület-és folyamatautomatizálási területeken
Szabványok (standardok) szerinti kivitelezés a programozási feladatokban
Frekvenciaváltók, és egyéb vezérlő eszközök paraméterezése, beüzemelése
Mérnöki ügyelet vállalása berendezések rendelkezésre állásának érdekében, hibaelhárítások szoftveres támogatása
Mérés-, vezérlés- és szabályozástechnikai feladatok (analóg jelfeldolgozás, és ipari kommunikáció)
Requirements
German |Intermediate |Advantage to have

Elvárások:

Szakirányú felsőfokú végzettség (Villamosmérnök, Automatizálási mérnök, Mechatronikai mérnök, Mérnök informatikus)
Pályakezdő vagy legalább 1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Önállóság, terhelhetőség
Proaktiv személyiség
B típusú jogosítvány
Siemens PLC programozási szoftverkörnyezet ismerete (Step7 / TIA Portal)

Előnyt jelent:

Danfoss, Lenze, SEW frekvenciaváltók ismerete
Épületgépészeti ismeretek,
Hajtásrendszerekben szerzett tapasztalat
Német nyelvtudás
Integra Standard ismeret

Once you click apply, you will go to the application link of our partner platform.

Moyyn