fbpx

Villamos konstruktőr mérnök (Power Tool) in Miskolc, Hungary

  • Direct Client

For one of our partner platform’s clients, we are looking for “Villamos konstruktőr mérnök (Power Tool) in Miskolc, Hungary”.

Tasks and activities
Feladatok:

Célgép koncepciók kidolgozása projektmunka keretében ipari felhasználású kéziszerszámok gyártásához
Automata célgépek a beüzemelésének felügyelete külföldi (európai) egységünknél
Villamos vezérlések és gépbiztonság-technikai áramkörök tervezése (Eplan P8 tervezőszoftverrel)
Magas szinten automatizált gyártóeszközök/gyártó sorok vezérlőprogramjainak készítése, fejlesztése (PLC, HMI, Opcon+)
Gépdokumentációk elkészítése, frissítése angol nyelven
Requirements
English |Intermediate |Required

Elvárások:

Automatizálási, villamosmérnöki, mechatronikai vagy gépészmérnöki végzettség (BSc vagy MSc)
Preferáltan 1-3 éves szakmai tapasztalat automatizált gépek villamos tervezése és programozás területen
Angol nyelvtudás (szakmai dokumentáció készítése)
Előnyt jelent:

Strukturált programozási nyelvek ismerete (pl. C#)
Opcon+ keretrendszerben szerzett tapasztalat
CoDeSys automatizálási rendszer ismerete
Ipari buszrendszerek és ethernet kommunikáció ismerete (RS232, RS485, Profibus, EtherCat, TCP/IP, stb.)
Referencia munka bemutatása az interjú alkalmával

Once you click apply, you will go to the application link of our partner platform.

Moyyn