fbpx

Gyártástámogató mérnök (fixing területre) /kéziszerszám gyár/ in Miskolc, Hungary

  • Direct Client

For one of our partner platform’s clients, we are looking for “Gyártástámogató mérnök (fixing területre) /kéziszerszám gyár/ in Miskolc, Hungary”.

Milyen feladatokban számítunk a szaktudásodra?

Gyártósori folyamat önálló tervezése, folyamatfejlesztés
Gyártósorok és berendezések installálásának, módosításának koordinálása
Költségkalkulációk készítése
Társosztályokkal való együttműködés az alapanyagok előkészítésében, az állomások telepítésnek, – változtatásának folyamatában
A mintaépítések koordinálása, azzal kapcsolatos feladatok önálló kezelése, követése
Új alapanyagok, gyártósorok és berendezések jóváhagyatása
Felfutás támogatása és átadása a szériatermelésbe
Külföldi kollégákkal napi szintű kapcsolattartás

Requirements
English |Intermediate |Required

Mi tesz alkalmassá a pozícióra?

Mérnöki diploma
Termelési tapasztalat
Jó kommunikációs, prezentációs és szervezési készség
Strukturált és célorientált gondolkodás és munkavégzés
Tárgyalóképes középfokú angol nyelvismeret

Qualification
BA / BSc diploma

Experience in this profession
3-5 years

Once you click apply, you will go to the application link of our partner platform.

Moyyn